Call centrum +420 491 041 015

PRO VĚŘITELE

Ničeho se již nemusíte bát, 100% garance legálního vymáhání Vašich pohledávek !!!

Naše společnost s Vámi sepíše Smlouvu o správě a vymáhání pohledávek, plnou moc popř. smlouvu o postoupení pohledávky a tímto zajistí veškerou právní činnost při vymáhání pohledávek od Vašich dlužníků.

K uzavření smlouvy , plné moci popř. smlouvy o postoupení pohledávky je nezbytné dodat veškeré podklady ze kterých je zřejmé vznik a oprávněnost pohledávky k vymáhání a informace o Vašem dlužníkovi.

Po podpisu uvedených smluv a převzetí kompletních podkladů začneme řešit Vaší pohledávku do 24 hodin.

Naše společnost zasílá pravidelné informace o tom, jak vymáhání pohledávky od Vašeho dlužníka pokračuje a dále pro naše klienty je zpřístupněna aplikace, kde budete mít přehled o Vašich pohledávkách online jelikož je nezbytné, abyste i vy měli zpětnou vazbu o Vaší pohledávce.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.


DOPORUČENÍ

  • Nečekejte na zázrak, neprodlužujte splatnost Vašich pohledávek jde o Vaše finanční prostředky !!! Velké prodlení a váhání, zvyšuje riziko vymahatelnosti Vaší pohledávky !!!
  • V případě, že Vás bude kontaktovat dlužník po podpisu mandátní smlouvy popř. smlouvy o postoupení pohledávky, obraťte ho na nás !!!
  • V prvotní fázi prosíme o zasílání potřebných podkladů formou e-mailu ve formátu .pdf !!!
  • Žádáme Vás, vždy uvádějte v e-mailu svůj telefonní kontakt popř.jinou oprávněnou osobu, pro zpětné kontaktování našimi operátory.