Call centrum +420 491 041 015

Pro média

Informace pro média

Na Vaše dotazy odpovídá naše právní oddělení
Email: media@ceskakreditni.cz

Naši klienti

Bankovní a finanční instituce
Bytová družstva a společenství vlastníků
Města a obce s rozšířenou působností
Telekomunikační společnosti
Pojišťovny
Právnické osoby
Fyzické osoby

Česká kreditní a.s. – soudní a mimosoudní vymáhání pohledávek Společnost vstoupila na český trh s cílem zařadit se mezi významné společnosti poskytující služby ohledně soudního a mimosoudního vymáhání pohledávek.

Služby České kreditní a.s. lze využít v celé České republice. O rychlou realizaci vymáhaných pohledávek se stará proškolený a kvalitní tým odborníků s právním zaměřením. Česká kreditní a.s. se nezaměřuje na konkrétní cílovou skupinu, ale je otevřena všem, kteří mají své pohledávky po splatnosti.

Společnost poskytuje svým klientům neustálý přehled o jejich vymáhaných pohledávkách a hájí vždy zájmy svých klientů.

Cílem společnosti Česká kreditní a.s. je spokojený zákazník. Hned na začátku podává společnost svým zákazníkům komplexní informace o možnostech a postupu vymáhaní pohledávky a odpovídá pravdivě na všechny otázky. Jelikož si zakládáme na poskytování dostatečných informací nejen před uzavřením smlouvy na vymáhání pohledávky či smlouvy o postoupení pohledávky, ale také v průběhu jejího trvání, kdy pohledávka je vymáhána. Jednáme vždy korektně podle etického kodexu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme vždy individuálně a hledáme řešení přímo na míru jeho potřebám.

PS: jelikož pracovníci společnosti čelí neustálému vyhrožování a psychickému nátlaku ze strany dlužníků, sídlo společnosti bylo umístěno do tzv. Office house a kanceláře společnosti jsou na zcela odlišném místě. Adresa k písemnému kontaktu je plně platná.


Call centrum
+420 491 041 015